niedziela, 17 lutego 2019

Ważę 42 kg, jestem pracoholiczką i czuję się dobrze!

     Tak ważę 42kg, czuję się świetnie jestem zdrowa, mam dużo siły na wszystko i energii, nie lubię się objadać, jem tyle ile potrzebuję. Pracuję często od 9 do 2 lub 3 w nocy i się wysypiam! Jednak dużo osób mnie za to krytykuje i obraża... dlaczego?? 
     Żyję jak chcę, odżywiam się zdrowo, ćwiczę, mam zbilansowaną dietę do moich potrzeb. 
* Nie piję!
* Nie palę!
* Nie mam nałogów! 
* Nie imprezuję!
* Bardzo dużo pracuję, aby mieć swój sukces, karierę i spełnienie.
* Mam dużo pomysłów, cały czas coś wymyślam, tworzę!
Nikt tego nie widzi i nie rozumie, ciągłe pretensje, chamskie komentarze są męczące. Dlaczego ktoś próbuje żyć kogoś życiem? Jest mi tak dobrze ja się akceptuję. Wam próbuję zrobić to samo, nie przejmuje się komentarzami innych, nie ma to sensu, przejmować się opinią ludźmi którym i tak się nie dogodzi, co byście nie zrobili i tak będzie źle. 

Dotyczy to również wagi oraz wyglądu, bo zawsze jest:
- za chuda 
- za gruba 
- za niska 
- za wysoka
-  za krótkie włosy
- a ten ma piegi 
- ten jest rudy 
Nie ważne co się zrobi, lub nie, co się ma lub nie ma...cały czas będzie to ZA! Ważne, aby akceptować siebie. robić to co uważacie za słuszne i nie słuchać innych. Dobrze jest posłuchać rady, podpowiedzi, często to pomaga, jednak nie pozwólmy, aby ktoś nami manipulował lub zmuszał do tego czego nie chcecie zrobić. 
    
   I tak ważę 42 kg. Pracuję od rana do nocy... mi jest tak dobrze, więc tak zostanie, jeżeli się komuś to nie podoba.. to już nie mój problem!  

Nawiązując to tematu który zaczęłam w poprzednim wpisie, postanowiłam przeczytać następny artykuł o kolejnej chorobie.  Przyjrzałam się bardziej rwie kulszowej, jest to ból atakujący różne części ciała np. stopy czy uda. Zachęcam zainteresowanie się tym zagadnieniem, nigdy nie wiadomo kogo to dopadnie, a jak się zna różne choroby samemu, tym szybciej można się wyleczyć i zdiagnozować przyczynę danej dolegliwości. 32 komentarze:

 1. Pięknie wyglądasz :-) komentarze innych należy mieć gdzieś, ważne żebyś ty się czuła że soba dobrze :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuje, zgadzam się i dokładnie mi o to chodziło

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony Cię rozumiem (bo sama jestem pracoholikiem), ale wiesz... czasem te komentarze od innych nie biorą się "znikąd". Ja też uważałam, że tak mi jest dobrze. A potem przypłaciłam to zdrowiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiele osób lubi krytykować nasz wygląd, dla mnie najważniejsze jest tylko i wyłącznie moje samopoczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiele osób lubi krytykować nasz wygląd, dla mnie najważniejsze jest tylko i wyłącznie moje samopoczucie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze będziemy poddani opinii innych ludzi, ale nigdy nie należy w 100% brać jej do siebie

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie ważne co byśmy zrobili to ludzie i tak będą krytykować.
  Więc nie warto się tym przejmować. Trzeba robić swoje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Twoje życie to Twoja sprawa :) Powodzenia w realizacji planów.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jestem naprawdę pod wrażeniem tekstu, który jest niezwykle trafny i napisany świetnym stylem - brawo! A co do jego meritum ... Nie dość, że jesteś kobietą ambitną, to jeszcze masz w sobie mnóstwo wdzięku i urody. Może te wszystkie chamskie komentarze to tylko przejaw zazdrości zakompleksionych ludzi? :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze jest coś 'za'.. a może to po prostu ZAwiść innych?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ważne, że czujesz się dobrze ze swoją wagą i to jest najważniejsze

  OdpowiedzUsuń
 12. Długo uczyłam się nie brać do siebie krytyki innych, ale w końcu załapałam, że nigdy się ludziom nie dogodzi, trzeba być sobą i cieszyć się życiem. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zazdrość ludzi... Szkoda słów na nią.
  Ważne jest jak ty się czujesz.
  Ps. śliczne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Pięknie wyglądasz na zdjęciach i tym co inni mówią nie powinnaś się przejmować zbyt mocno. Zawsze jest ktoś komu coś w nas nie pasuje i zajmuje się tylko krytykowaniem

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja po wielu latach pracoholizmu przystopowałam, bo pewnego dnia wstałam i stwierdziłam, że jestem zmęczona :) Ważę mniej od Ciebie, całe życie mam niedowagę, ale lekarka od początku mówiła, że lepsze to, skoro jestem zdrowa, niż bycie otyłą :)
  http://whothatgirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Nie wiem jak pracujesz i co robisz ale podziwiam ! :) Ja preferuje holiatyczne podejście do życia, zdrowia i świata ;) Brawo Ty! Plus prowadzisz bardzo fajnego bloga 👈 42 kg to niska waga ale nawet jeśli BMI się nie zgadza z optymalnym to nic złego, skoro ( jeżeli się badasz regularnie ) wyniki masz dobre i faktycznie jesteś zdrowa. Sama najlepiej znasz swoje ciało I swój organizm! Nie ma co patrzeć na innych ludzi. Oni za nas życia nie przeżyją. Każdy ma to, na co się odważy 💪 Wychodzę z założenia ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM.
  Spełnia nie cudzych oczekiwań jest bez sensu. Cieszę się, że masz tego świadomość.

  OdpowiedzUsuń
 17. 42 kg? O mamo, to ja przy Tobie jestem grubasem ;)
  Piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Pięknie wyglądasz.
  Też tyle ważyłam. Też mi było z tym dobrze.

  OdpowiedzUsuń

bazapracownikow.pl - bezpłatne ogłoszenia o pracę

  Szukasz pracy bądź chcesz ją zmienić? Zajrzyj na stronę https://bazapracownikow.pl/ . To nowa, bezpłatna strona ogłoszeniowa dla pracownik...