Moja Fotografia

  W czerwcu minie 9 lat odkąd postanowiłam zainteresować się fotografią. Na początku robiłam zdjęcia z nudów: zwierzętom, roślinom z czasem coraz bardziej mi się to podobało, więc postanowiłam uczyć się fotografii i zagłębiać w temat, tak minęło już 9 lat, bardzo szybko czas leci, a ja się uczyłam wszystkiego od podstaw jeszcze z aparatem z kliszą, następnie miałam zwykłą cyfrówkę, teraz planuję kupić profesjonalny sprzęt, aby jeszcze więcej się nauczyć i być profesjonalnym fotografem. Obecnie focę rośliny, zwierzęta oraz przedmioty np. kosmetyki i wstawiam zdjęcia na bloga, instagrama. W przyszłości chcę pracować z ludźmi, tworzyć ciekawe portrety itp. Jako fotomodelka uczę się dużo na sesjach zdjęciowych, wiele otrzymałam porad i podpowiedzi. Dzisiaj prezentuję wam zdjęcia, to czego nauczyłam się do tej pory i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. 

                                                     Fotografia Patrycja Lewandowska 


    Moja zrzutka -   https://zrzutka.pl/futb49  - Na aparat i mikrofon !

Komentarze

 1. Zdjęcia kwiatów moim zdaniem najpiękniejsze :) Powodzenia w dalszej realizacji swoich marzeń związanych z pasją fotografowania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne zdjęcia! Szczególnie podoba mi się zdjęcie lakierów do paznokci 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow jestem pod wrażeniem twoich zdjęć prezentują się cudownie <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne fotografie. Bardzo mi się podobają. Cudo

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia kwiatów - super :) Pomyśl o jakimś konkursie lub wystawie w tym kierunku ! Powodzenia ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia, a jaki ładny kot ☺️. Też lubię fotografować, ale raczej amatorsko, w wolnym czasie :). Pozdrawiam! Bardzo fajny blog, od dziś obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia naprawdę śliczne, zazdroszczę talentu, bo sama nie bardzo potrafię robić zdjęcia i powodzenia w dalszym rozwijaniu pasji :)
  https://beautybyoliv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty