Odkryj siebie - masaże tantryczne, sesje uzdrawiania seksualnego itp.

 W życiu musimy zmagać się z różnymi problemami oraz przeżyciami. Bywa, że ciężko zaakceptować przeciwności losu. Osoby takie zamykają się w sobie, gdyż nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Na szczęście są osoby, które pomagają wrócić do równowagi, na nowo odkryć siebie i swoje pragnienia w sposób przyjemny i relaksujący. Gdy dowiedziałam się o Sergio S Dorje byłam sceptycznie nastawiona, ale po przeczytaniu wszystkich informacji zmieniłam zdanie.

Wielka moc masaży

  Szczerze wam powiem, że po całym tygodniu pracy po kilka godzin, to co mnie relaksuje i odpręża jest właśnie masaż. Mogę wtedy zapomnieć o wszystkich obowiązkach problemach, a skupić się na sobie i swojej przyjemności. Po masażu na wiele spraw patrzy się inaczej, na spokojnie i logicznie.
Masaż pomaga, gdy:
- czujesz, że jesteś zmęczona albo przeżywasz wypalenie zawodowe
- myślisz, że w twoim związku nie dzieje się najlepiej i chcesz to zmienić
- masz gorsze chwile, na przykład w pracy się nie układa, jak byś chciała
- masz skomplikowaną sytuację rodzinną
- zauważasz, że nie masz nastroju, nie masz ochoty na rozmowy z bliskimi

  Przypadków jest bardzo dużo. Masaż to z pewnością jedna z najlepszych form terapii, aby poprawić sobie nastrój. Jeżeli przejrzycie stronę internetową Sergio zobaczycie, że oferuje masaże: tantryczne, Lomi Lomi oraz lecznicze ze wskazaniem od lekarza. Warto zapoznać się z każdym z nich.

Dla par - kurs masażu tantrycznego oraz uzdrawianie seksualne

 Niedawno czytałam o warsztatach dla par. Uważam, że to jest świetny sposób, aby wzmocnić relacje z partnerem. Podczas nich można się poznawać na nowo oraz nauczyć czegoś nowego. Urozmaicić swój związek, aby nie wkradła się rutyna i nuda. Poznać swoje ciała jeszcze bardziej. Nowe metody, jakich się nauczycie warto stosować na co dzień. Zatem, gdy chcecie przeżyć coś ciekawego, warto uczestniczyć w takim kursie. Wasza seksualność osiągnie wyższy i jeszcze lepszy poziom.
Pamiętacie mój wpis ,,Seks jako klucz do sukcesu,,? właśnie tam opisywałam, jak dotyk i seks jest ważny w naszym życiu. Osoby, które potrafią wykorzystać energię seksualną, szybciej i efektywniej pracują, osiągają łatwiej sukcesy.

 Uważam, że warto być otwartym na bliskość i seksualność. Przecież to bardzo waży element naszego życia, a jak jeszcze są od tego specjaliści, którzy w tym pomogą to trzeba z tego skorzystać. Będzie prościej zaakceptować siebie i swoje potrzebny lub odkryć je.

Sergio S Dorje - ciekawostki 

 Urodził się w Sardynii. Ukończył Szkołę Medyczną PWSM w Warszawie. Cały czas się uczy, aby jego usługi były na wysokim poziomie. Wszystkie informacje ma od najlepszych mentorów oraz nauczycieli. Zależy mu, żeby każdy był zadowolony z usług. Pomaga ludziom w trudnych momentach, ratuje związki i odkrywa na nowo. Jeśli chcecie zdobyć wymarzoną pracę, to w tej kwestii również możecie na niego liczyć.

 Sergio prowadzi także profil na Instagramie. Postanowiłam na niego zajrzeć i znalazłam tam dużo ciekawostek, na przykład ,,Jak odróżnić zadowolenie a szczęście,, lub, jak na nas wpływa strach.

Linki: https://www.sergiosdorje.com/
          https://www.anahatatantra.com/pl/faq/
          https://www.instagram.com/sergiosdorje/

Podsumowanie  

  Ja już zapoznałam się z ofertą, poczytałam o masażach. Moim zdaniem są interesujące. O czym jeszcze należy wiedzieć, że masaże takie jak ,,Lomi Lomi,, zmieniają życie, a korzyści odczuwamy przed długi czas. Trzeba też uważać na oszustów. Są osoby, które posługują się tymi nazwami, a wykonują całkiem inne masaże. Zawsze trzeba czerpać wiedzę z wiarygodnych źródeł.

Komentarze

 1. Jak najbardziej pomysł, który warto uwzględnić, profesjonalny masaż z pewnością nie zaszkodzi, a może wiele pomóc, o relacje można i w ten sposób dbać. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy w życiu nie bylam na masażu, ale mam go w planach w tym roku bo jestem zbyt spięta i zestresowana

  OdpowiedzUsuń
 3. Raz na jakiś czasem korzystam z masaży i przyznam, że je uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry masaż potrafi zdziałać cuda, a przy tym fantastycznie zrelaksować. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Komlletnie nie znam się na takich rzeczach i szczerze mówiąc nie przeladam za masażami.Raz zdecydowałam się na masaż całegk ciała z peelingiem w SPA i nie czułam się z tym zbyt komfortowo.

  OdpowiedzUsuń
 6. warto poznawać swoje ciało i nie bać się rozwijać w tematyce seksu. Idę zapoznać sie z ofertą :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. A według mnie warto zapisać się na masaż w https://thaisun.pl/.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz