Seks jako klucz do sukcesu!

    Nie jest to o czym myślicie! Za każdym razem gdy się tak napisze, od razu większość myśli, że chodzi o awanse, zdrady itp. Od razu napiszę, nie o tym będzie dzisiejszy wpis. Postanowiłam przygotować listę pozytywnych cech i korzyści, gdy ludzie uprawiają seks oraz jak to oddziałuje na życie zawodowe. 
    Biorąc pod uwagę, że zdrowie jest najważniejsze, a wiele ludzi ma słabą odporność, to właśnie czułości z partnerem będą bardzo dobrą terapią dla takich osób. Dzięki temu mniej się choruje, czyli można więcej zdziałać. Nie wyobrażam sobie liczyć, czy robić zdjęć i mieć gorączkę. 
    Z pewnością poprawia humor, jest mniejsze ryzyko zachorowania na depresje. Człowiek kochany,spełniony uczuciowo, pracuje o wiele szybciej i efektywniej. Jest bardziej uodporniony na stres.  
    Rozwija wyobraźnię. Ma się o wiele więcej pomysłów. Bardziej logicznie się myśli, dlatego ludzie którzy uprawiają seks mają lepsze wyniki, niż Ci są stroją od czułości. Mózg pierwszej grupy jest lepiej dotleniony. 
   Poprawia się kondycja. Podczas zabaw z partnerem, spala się wiele kalorii, a to również pozytywnie wpływa na wyniki. 
    
  Uważam, że bliskość jest taka samo ważna i potrzebna człowiekowi do prawidłowego funkcjonowania jak sen, jedzenie, picie. Oczywiście trzeba być rozsądnym, pamiętać o skutkach oraz zabezpieczeniach. 


Komentarze

 1. Jedna z potrzeb człowieka, naturalna i wpisana w codzienność.

  OdpowiedzUsuń
 2. To co napisałaś jest bardzo prawdziwe!
  Śliczna torebka ♥
  buziaki
  https://ysiakova.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz