OKRADLI MNIE!

   Niedzieli 09.06.2019 nigdy na pewno nie zapomnę! W sobotę wróciłam z bardzo dobrym humorem z sesji zdjęciowej, przygotowałam wpisy na blogu, zdjęcia oraz działałam na Instagramie. Jak zawsze poszłam spać koło 1 w nocy i nigdy bym się nie spodziewała, że następnego dnia ukradną mi konto które było moim głównym źródłem.
    Codziennie rano po przebudzeniu sprawdzam pocztę, zaglądam na FB i IG odpowiadam na e-maile i pytania. Tej niedzieli dostałam informację, że muszę potwierdzić swoją tożsamość na IG, sprawdziłam adres i był ten sam co zawsze dostaje powiadomienia z aplikacji, więc kliknęłam aby to zrobić. Niestety był to fake.  Moje konto na Instagramie zostało skradzione, próbowałam cofnąć wszystko co zmienił haker, ale bezskutecznie. Wiem, że większość może mówić to tylko konto na ig, ale nie dla mnie ..pracowałam na nim 2 lata, 10.06.2019 mijałaby rocznica właśnie odkąd zaczęłam działać. Włożyłam w nie bardzo dużo pracy, codziennie byłam aktywna, dodawałam posty nad którymi siedziałam czasami kilka godzin i nie tylko ja, wiele zdjęć było z sesji... moja i fotografów 2 letnia praca została zniszczona w jedną godzinę. Widziałam jak usuwa wpisy i znajomych. 
Chętnie dzielę się pomysłami i moimi inspiracjami z innymi, lubię pomagać, radzić. 
   Na pewno wiele osób by się załamało gdyby straciło firmę, albo właśnie coś na co pracowało bardzo długo, ale ja się nie poddam fakt to duża przeszkoda, ale nie jest nie do pokonania. Odzyskam swoją pozycję jaką miałam, nowe konto będzie jeszcze lepsze niż to stare to mogę wam obiecać, nie mam zamiaru się załamywać. Trzeba działać i być silnym! 
To jest moja rada dla was na teraz.. NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ! 
Każda przeszkoda jest do pokonania, a ciężko pracując można osiągnąć wszystko co się tylko zechce... 

Moje nowe konto zapraszam -  https://www.instagram.com/lewandowskapatrycjaa/Komentarze

 1. To okropne i współczuję Ci. Na pewno żal pracy wlozonej w budowanie swojego konta, no i oczywiście zdjęcia. Teraz w sieci trzeba uważać bo wszędzie czyhają niebezpieczeństwa!

  OdpowiedzUsuń
 2. Koniecznie zgłoś na Policję kradzież konta. To przestępstwo. No i zabezpieczaj się. Po tym co przeczytałem napiszę post jak zabezpieczać takie rzeczy. W pracy zajmuje się m.in. bezpieczeństwem danych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze, współczuję,bo to dużo pracy i wysiłku kosztuje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeraża mnie, że ktoś kradnie nam coś, nad czym tak intensywnie pracowaliśmy. :(

  OdpowiedzUsuń
 5. To uczucie jest okropne. Doświadczylam go w zeszłym roku. U mnie włamanie dotyczyło bloga. Udało mi się go przejąć z powrotem i naprawić szkody choć kosztowało to wiele wysiłku. Pewnie, że nie warto się przejmować tylko po co ktoś coś takiego robi? Nigdy tego nie zrozumiem. Życzę Ci wszystkiego najlepszego i pięknego profilu na Instagramie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Okrutne jest to, że ktoś kradnie konto i niszczy efekty czyjej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przykro mi :( Teraz na każdym kroku trzeba uważać :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Współczuję, ale ważne żeby się nie poddawać. ☺

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie wiem jak bym sobie poradziła gdyby ukradli mi mój Instagram :(
  Współczuję ci ..
  Buziaki,
  http://ysiakova.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty