niedziela, 15 marca 2020

Wiosenne inspiracje

  Do końca marca, mam przełożone wszystkie sesje zdjęciowe, więc zdjęcia dodawane będą robione przeze mnie w ogrodzie. Zatem nowe stylizacje pojawią się. Kto ciekawy co planuję, zapraszam do obserwowania lub subskrybowania bloga. 

1. Stylizacja- sukienka zamówiona z Shein. Ładnie się prezentuje, jest wygodna. Dla siebie wybrałam rozmiar XS, pasuje idealnie. W tej spodobały mi się kwiaty oraz to, że jest rozkloszowana.


2. Stylizacja- spódnica, koszula oraz żakiet, zamówiłam z Bonprixu. Bardzo lubię chodzić w tym zestawie. Czuję się w nim komfortowo, wybrany przeze mnie rozmiar idealnie do mnie pasuje.


3.Stylizacja-sukienka kupiona z Bonprixie. Podobne są dostępne w sklepie.   Dzisiaj tylko trzy stylizacje, ale na pewno będzie więcej. Która wam się najbardziej podoba?

7 komentarzy:

 1. Druga stylizacja jest absolutnie odlotowa! Ta bluzka jest świetna i połączenie jej z koszulą jest bardzo nieoczywiste, ale działa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że druga stylizacja nie przekonała mnie, ale pozostałe już tak, zwłaszcza trzecia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Styluzacja 2 najbardziej mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnia sukienka jest dla mnie nadzwyczajna, uwielbiam takie połączenie kolorów i wzorów

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie ostatnia stylizacja pasuje najlepiej do Twojej urody. Kwitniesz w takich kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W trzeciej stylizacji wygladasz pięknie. Uwielbiam " żywe" kolorki :)

  OdpowiedzUsuń

Co robić, aby mieć dużo energii i czuć się dobrze?

 W obecnej sytuacji dużo osób cierpi na brak: energii, motywacji itp. Natomiast czytając różne artykuły w internecie można stwierdzić, że wi...